Doskonały sklep i serwis internetowy dzięki któremu można nabyć audiobooki - książki do słuchania.
Powieść WWW.1939.COM.PL jest już dostępna także w wersji audio. Polecamy!

lustrowany Magazyn Wojskowy ARMIA
(cena detaliczna 9,99 pln)
Magazyn adresowany do szerokiego kręgu osób związanych
z wojskiem, od specjalistów, ekspertów i menedżerów, poprzez oficerów i żołnierzy, po historyków i hobbystów. ARMIA to nowoczesny magazyn o żołnierzach na współczesnym polu walki.
100-130 stron, formatu A4, dziesiątki ilustracji, oprawa zeszytowa, papier kredowy.lustrowany Magazyn Historyczny Militaria XX Wieku
(cena detaliczna 12,00 pln)
Wiek XX to czas burzliwego rozwoju techniki wojskowej, wiek krwawych wojen światowych i lokalnych konfliktów, które mogły doprowadzić do globalnej katastrofy - wiek, który fascynuje i przeraża... Lotnictwo, broń pancerna, artyleria, okręty...
84-92 strony, format A4, oprawa zeszytowa, ponad 150 zdjęć w każdym numerze, plansze barwne, rysunki 3D, plany, mapy, papier kredowy matowy.TVP Historia
Kanał tematyczny TVP Historia rozpoczął nadawanie 3 maja 2007 roku.
Oparty jest przede wszystkim na produkcji własnych programów oraz zasobach archiwalnych TVP. Celem twórców związanych z TVP Historią jest pogłębianie i upowszechnianie wiedzy na temat historii Polski i historii powszechnej. Na antenie TVP Historia pokazywane są polskie i zagraniczne filmy dokumentalne odkrywające nieznane karty naszej przeszłości i historii współczesnej, filmy fabularne, reportaże oraz dyskusje wybitnych znawców i specjalistów.

Po latach PRL-u, kiedy historia stanowiła narzędzie manipulacji, zadaniem priorytetowym jest pokazywanie prawdziwych losów Polski i Polaków, walki o wolność i niepodległość, bohaterów znanych i anonimowych. TVP Historia pokazuje wyniki najnowszych badań i opracowań, podnosi świadomość historyczną Polaków oraz budzi zainteresowanie historią i tradycją.

Przesłaniem TVP Historia jest: „Odkryć i zrozumieć”. Dziennikarze, autorzy i goście TVP Historii „pragną odkrywać fakty mało znane, wypełniać białe plamy, docierać tak blisko jak to tylko możliwe do historycznej prawdy” – mówi kierujący TVP Historia Artur Dmochowski – dziennikarz i historyk.
Firma WARGAMER zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą detaliczną artykułów związanych z historycznymi grami strategicznymi (wargamingiem), wojennymi (SF i fantasy) oraz grami planszowymi.